Lugu President Collection on sündinud elust enesest. Kiire elutempo on paneb meid hindama aega ja leidma oma eesmärkide saavutamiseks võimalikult ratsionaalseid lahendusi.   Lugu
 

Lugu

President Collection on sündinud elust enesest. Kiire elutempo on paneb meid hindama aega ja leidma oma eesmärkide saavutamiseks võimalikult ratsionaalseid lahendusi.

Meil pole mahti tegeleda ühe sama asjaga mitu korda, pole mahti kulutada aega ja energiat veendumaks ikka ja jälle kellegi usaldusväärsuses, pakutava kvaliteedis, valiku headuses. Samas, et olla oma töös ja tegemistes hea (ehk isegi parim), peame ennast ümbritsema vahenditega, mis lisaks töökindlusele lasevad meid mõjuda enesekindlana ja edukana.

 

Oluline osa on siin ka stiilil ja elegantsil. Olgu selleks klassikaliselt stiilne ja mugav riietus, kvaliteetsed nahkkotid nii äri- kui puhkusereisideks, tooted nii äripartnerite, ettevõtte töötajate kui ka sõprade meelespidamiseks.

 

Väärtusliku aja kokku hoidmiseks oleks parim lahendus leida kõik see nimetatu ühest kohast, olles kindel kvaliteedis ja usaldusväärsuses. Meie, President Collectioni asutajad, jõudsime läbi oma vajaduste just sellisele järeldusele. Selleks hakkasime koondama tooteid, mis oma omadustelt ja loomulikult ka hinnalt, vastaksid meie soovidele ja vajadustele ning mis aitaksid meid oma tööd hästi teha.

 

Nüüd soovime seda valikut jagada. Ootame ka Teie poolseid hinnanguid hetkel pakutavale ja ettepanekuid valiku täiendamiseks. Selliselt koostööd tehes jätame endile AEGA.

 

Teie President Collection

 

P:S. Miks sai kollektsiooni nimeks President Collection? Seda just selle pärast, et presidendi staatus sümboliseerib meile tippude tippu, parimatest parimat aga mis tihti jääb kaugeks ja kättesaamatuks.

 

Meie kollektsiooni eesmärk on teha parimatest parim kättesaadavaks ja pakkuda võimalust tunda ennast tippude tipuna – nagu President.

 

Collection
Hakkasime koondama tooteid, mis oma olemuselt ja stiili poolest vastaksid ärikingituste vajadustele. Eelistame tuntud brände ja korralikku kvaliteeti.

President
Meie kollektsiooni eesmärk on teha parimatest parim kättesaadavaks ja pakkuda võimalust tunda ennast tippude tipuna – nagu President.

Tooted
Klassikaliselt stiilne ja mugav riietus, kvaliteetsed nahkkotid nii äri- kui puhkusereisideks, tooted, mis sobivad kingituseks äripartneritele.

Kontakt
Reflector OÜ, reg. 12395050
Aadress: Kabeli 15, Tartu 50111

Kontakttelefon: +372 5568 2301

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lugu

Meil pole mahti tegeleda ühe sama asjaga mitu korda, pole mahti kulutada aega ja energiat veendumaks ikka ja jälle kellegi usaldusväärsuses, pakutava kvaliteedis, valiku headuses Samas, et olla oma töös ja tegemistes hea (ehk isegi parim), peame ennast ümbritsema vahenditega, mis lisaks töökindlusele lasevad meid mõjuda enesekindlana ja edukana President Collection on sündinud elust enesest. Kiire elutempo on paneb meid hindama aega ja leidma oma eesmärkide saavutamiseks võimalikult ratsionaalseid lahendusi.

Lugu

www.presidentcollection.ee © 2018 Reflector OÜ » Ärikingitused, reklaamkingitused ja elustiil.