Siiditrükk   Siiditrükk
 

Siiditrükki kasutatakse siledapinnaliste tekstiilitoodete dekoreerimiseks ja seda saab teha maksimaalselt kaheksa värviga. Siiditrüki tehnoloogia toimib järgmiselt: kujutis kantakse trükitavale pinnale läbi trükisiidi, mis on pingutatud raamile.

Iga värv kantakse siiditrüki puhul tootele eraldi. 

Maksimaalne trükipindala on siiditrüki puhul 39 x 47 cm. Näiteks särkide esiküljel (rinnal) paiknevad logod saavad olla kuni 10 cm pikkused ja seljal olevad logod või tekstid 25–35 cm pikkused.

Siiditrüki hinna kujundab mitu olulist tegurit: tükitavate toodete kogus, trükipinna suurus ning trükitavate värvide arv. Igale värvile tuleb valmistada eraldi trükiraam.

 

Collection
Hakkasime koondama tooteid, mis oma olemuselt ja stiili poolest vastaksid ärikingituste vajadustele. Eelistame tuntud brände ja korralikku kvaliteeti.

President
Meie kollektsiooni eesmärk on teha parimatest parim kättesaadavaks ja pakkuda võimalust tunda ennast tippude tipuna – nagu President.

Tooted
Klassikaliselt stiilne ja mugav riietus, kvaliteetsed nahkkotid nii äri- kui puhkusereisideks, tooted, mis sobivad kingituseks äripartneritele.

Kontakt
Dikland OÜ, reg. 10850120
Aadress: Kabeli 15, Tartu 50111

Kontakttelefon: +372 56479115

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Siiditrükk

Siiditrükki kasutatakse siledapinnaliste tekstiilitoodete dekoreerimiseks ja seda saab teha maksimaalselt kaheksa värviga Siiditrüki tehnoloogia toimib järgmiselt: kujutis kantakse trükitavale pinnale läbi trükisiidi, mis on pingutatud raamile

Siiditrükk

www.presidentcollection.ee © 2018 Reflector OÜ » Ärikingitused, reklaamkingitused ja elustiil.