Tampotrükk   Tampotrükk
 

Tampotrükk on kõige levinum meetod, millega saab toodetele kanda sümboolikat ja kirja. Trükkimisel kantakse kujutis pinnale templi põhimõttel, kujundus trükipadjal on peegelpildis.

Enamasti kantakse tampotrükiga logosid ja kirja esemetele, mis on väikesed ja kõva pinnaga – näiteks kirjutusvahendid, võtmehoidjad, kellad, tulemasinad, mälupulgad, mapid, märkmikud ja palju muud. Võimalik on trükkida igasuguse kujuga toodetele, ka kumeratele ja nõgusatele pindadele.

Tampotrükk on kvaliteetseim trükimeetod, kuna selle puhul jäävad kiri ja kujutised paistma veatult ning selgelt. Figuurid on väga täpsed ja isegi väike kirjatüüp on tampotrükis tehtuna korrektne ning paistab hästi välja.

 

Collection
Hakkasime koondama tooteid, mis oma olemuselt ja stiili poolest vastaksid ärikingituste vajadustele. Eelistame tuntud brände ja korralikku kvaliteeti.

President
Meie kollektsiooni eesmärk on teha parimatest parim kättesaadavaks ja pakkuda võimalust tunda ennast tippude tipuna – nagu President.

Tooted
Klassikaliselt stiilne ja mugav riietus, kvaliteetsed nahkkotid nii äri- kui puhkusereisideks, tooted, mis sobivad kingituseks äripartneritele.

Kontakt
Dikland OÜ, reg. 10850120
Aadress: Kabeli 15, Tartu 50111

Kontakttelefon: +372 56479115

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tampotrükk

Tampotrükk on kõige levinum meetod, millega saab toodetele kanda sümboolikat ja kirja Trükkimisel kantakse kujutis pinnale templi põhimõttel, kujundus trükipadjal on peegelpildis

Tampotrükk

www.presidentcollection.ee © 2018 Reflector OÜ » Ärikingitused, reklaamkingitused ja elustiil.