Tikkimine   Tikkimine
 

Masintikand kantakse tekstiilile tikkimismasinal. Tikandi kasutusala on praktiliselt piiramatu, alustades lihtsatest T-särkidest ja fliisidest ning lõpetades kodutekstiili, kottide, nokamütside ja miks mitte näiteks sadulatega. Tuleb vaid jälgida, kas tikitavat kohta on võimalik kinnitada tikkimisraami alla. Kui toodet ei saa raami vahele panna, siis on võimalik tikkida hoopis embleemile. Hiljem saab embleemi tootele õmmelda.

Tikandi eeliseks on kulumiskindlus ja pesukestvus. Tikkimine on efektne ning kindel moodus logo või kujutiste tekstiilile kandmiseks. Tikandid on tavaliselt pleekimiskindlad ja vastupidavad ka mehaanilistele mõjudele. Sõltuvalt valitud niidist võivad tikandid olla läikivad või isegi metalsed.

Tikandi tegemiseks tuleb kõigepeal valmistada ette programm, sest tikkimisprotsessi juhib arvuti. Tikandiprogrammiga määratakse tikitava kujutise nõelapistete kõikvõimalikud parameetrid ning niitide vahetus ja värvide järjekord. Programmiga piiritletakse ka tikandi pistete arv, mis on ühtlasi hinna kalkuleerimise aluseks – seepärast on hea teada, millisele kangamaterjalile tikand tehakse, et saaks arvestada kõikide eripäradega. Sõltuvalt toote kangast kasutatakse tikandi tugevdamiseks erinevaid alus- ja pealismaterjale.

 

Collection
Hakkasime koondama tooteid, mis oma olemuselt ja stiili poolest vastaksid ärikingituste vajadustele. Eelistame tuntud brände ja korralikku kvaliteeti.

President
Meie kollektsiooni eesmärk on teha parimatest parim kättesaadavaks ja pakkuda võimalust tunda ennast tippude tipuna – nagu President.

Tooted
Klassikaliselt stiilne ja mugav riietus, kvaliteetsed nahkkotid nii äri- kui puhkusereisideks, tooted, mis sobivad kingituseks äripartneritele.

Kontakt
Dikland OÜ, reg. 10850120
Aadress: Kabeli 15, Tartu 50111

Kontakttelefon: +372 56479115

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tikkimine

Masintikand kantakse tekstiilile tikkimismasinal Tikandi kasutusala on praktiliselt piiramatu, alustades lihtsatest T-särkidest ja fliisidest ning lõpetades kodutekstiili, kottide, nokamütside ja miks mitte näiteks sadulatega

Tikkimine

www.presidentcollection.ee © 2018 Reflector OÜ » Ärikingitused, reklaamkingitused ja elustiil.