Tootekataloog Nahast arvutikotid,elegantsed meeste kingad,rannamantlid ja rätikud. Logo ja initsiaalide pealekandmine vastavalt kliendi soovile. Newport elustiili kingitused. Akupangad ja mälupulgad graveeringu või logoga. Äri-  ja elustiili kingituste ja brändide valik täieneb!   Nahast arvutikotid ja vutlarid Rahakotid Tekstiilist reisikotid Meeste nahkkingad GoodwinSmith Püksirihmad Veini ja õlle kinkekotid The ONE Towelling Mälupulgad ja akupangad Kaarditaskud RFID kaitsega Esindatus Tootekataloog
 

Collection
Hakkasime koondama tooteid, mis oma olemuselt ja stiili poolest vastaksid ärikingituste vajadustele. Eelistame tuntud brände ja korralikku kvaliteeti.

President
Meie kollektsiooni eesmärk on teha parimatest parim kättesaadavaks ja pakkuda võimalust tunda ennast tippude tipuna – nagu President.

Tooted
Klassikaliselt stiilne ja mugav riietus, kvaliteetsed nahkkotid nii äri- kui puhkusereisideks, tooted, mis sobivad kingituseks äripartneritele.

Kontakt
Dikland OÜ, reg. 10850120
Aadress: Kabeli 15, Tartu 50111

Kontakttelefon: +372 56479115

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tootekataloog

Vaata lähemalt mida pakume Äri-  ja elustiili kingituste ja brändide valik täieneb!   Nahast arvutikotid ja vutlarid Rahakotid Tekstiilist reisikotid Meeste nahkkingad GoodwinSmith Püksirihmad Veini ja õlle kinkekotid The ONE Towelling Mälupulgad ja akupangad Kaarditaskud RFID kaitsega Esindatus Nahast arvutikotid,elegantsed meeste kingad,rannamantlid ja rätikud. Logo ja initsiaalide pealekandmine vastavalt kliendi soovile. Newport elustiili kingitused.Akupangad ja mälupulgad graveeringu või logoga.

Tootekataloog

www.presidentcollection.ee © 2018 Reflector OÜ » Ärikingitused, reklaamkingitused ja elustiil.